Elevii anului III de studiu au participat, în ziua de 24.06.2026, la simularea probei scrise a examenului de absolvire. Activitatea s-a dorit a fi testarea cunoștințelor teoretice ale elevilor din anul III de studiu și familiarizarea acestora cu atmosfera de examen. Proba scrisă va fi susținută în data de 14 august, în cadrul examenului de certificare a calificării profesionale. Succes tuturor!