Festivitate de absolvire

În ziua de 25 iunie 2026 la Școala Sfântul Iosif, a fost organizată festivitatea de absolvire, grupa de elevi 2023-2026, având ca motto: ”Ziua de ieri să fie amintire și cea de mâine promisiune. Astăzi, însă, bucură-te de ceea ce ai reușit!. Felicitării pentru...